14.03.2025

Семінар для педагогічних працівників у Чернівцях: соціально-психологічна адаптація та підтримка дітей

14 березня, у Чернівцях спільно з Управлінням освіти Чернівецької міської ради та адміністрацією Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №35 «Веснянка» відбувся семінар для педагогічних працівників із досвідом роботи до п’яти років на тему: «Соціально-психологічна адаптація та підтримка дітей у сучасних умовах».

Захід був спрямований на обговорення актуальних викликів у сфері дошкільної освіти, обмін досвідом та надання практичних інструментів для ефективної роботи з дітьми.

Семінар розпочався з показових виступів юних тхеквондистів під керівництвом Віталія Калиниченка – студента спеціальності «Фізична культура і спорт» Факультету фізичної культури, спорту та реабілітації.

З вітальним словом до учасників звернулися:

Любов Чобанюк та Ірина Монич – головні спеціалісти відділу загальної середньої та дошкільної освіти, які підкреслили важливість тематики семінару для освітян.

Інна Коцюбан – директор закладу, яка розповіла про інноваційні проєкти, що реалізуються у дитячому садку та про співпрацю з громадською організацією.

Ярослав Галан – голова організації, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, розповів про діяльність організації, реалізовані проєкти для освітян громади та важливість патріотичного виховання, екологічної свідомості й рухової активності дітей у сучасних умовах.

Світлана Дудіцька – член правління організації, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, виступила з доповіддю про роль рухової активності у розвитку дітей та провела інноваційну гімнастику для педагогів.

Від імені організації Ярослав Галан вручив подяку закладу дошкільної освіти за співпрацю заради майбутнього дітей.

Кожен учасник отримав сертифікат на 4 академічні години (0,13 кредита ЄКТС) від ГО «МОЛОДЬ. НАУКА. СПОРТ. ЗДОРОВИЙ РУХ УКРАЇНИ».

Семінар також проводився в рамках наукового проєкту Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича «АКТИВНА НАЦІЯ: СУЧАСНА МОДЕЛЬ ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ РУХОВОЇ АКТИВНОСТІ ШКОЛЯРІВ ЯК СТРАТЕГІЧНИЙ ЕЛЕМЕНТ ОБОРОНОЗДАТНОСТІ ДЕРЖАВИ», у межах якого освітяни виступили в ролі експертів.

Дякуємо всім учасникам за активну участь, обмін досвідом і прагнення вдосконалювати освітній простір для наших дітей!